Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgilisiyle Kavga Ederken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle kavga ederken görmek meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, hayalini kurduğu her şeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle kavga ederken görmek hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, ticarette öne geçeceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, hayalini kurduğu her şeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle kavga ederken görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle kavga ederken görmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine, bol bol moral depolanacağına, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, zenginliğe sahip olunacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada kavga ederken görmek yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, yüklü siparişler alacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments