Rüyada Eski Sevgiliyi Yeni Sevgiliyle Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgiliyle görmek tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgiliyle görmek yarınların kendisine hayır getireceğine, birçok ortaklık kurulacağına, hayatında her işinin yolunda gideceğine, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgiliyle görmek yokluğun biteceğine, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine alamettir.

Rüya kitabına göre çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, her geçen gün başarıların artacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgiliyle görmek bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, evliliğinde çok mutlu olacağına, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, insanlarla uyumunun artacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, hatalarını tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments