Rüyada Eski Sevgiliyle Arkadaşının Sevgili Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle arkadaşının sevgili olması geçimini insanların yardımı ile sürdüren kimselere el uzatacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, hikmetli kimse olacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle arkadaşının sevgili olması huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, geçimini insanların yardımı ile sürdüren kimselere el uzatacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına yorulur.

Rüya anlamına göre çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına, yazgısının güzelleşeceğine, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, işleyişe konulan bir planın çok büyük rahatlık sağlayacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle arkadaşının sevgili olması hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacak hamleler içine gireceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle arkadaşının sevgili olması korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, uzunca bir süre ayrı kaldığı bir sevdiği ile bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre hikmetli kimse olacağına, dinine bağlı kalacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, çok yoğun çalışacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments