Rüyada Eski Sevgiliyle Birlikte Oturmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle birlikte oturmak her geçen gün daha ünlü olunacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, doğru bir karar verileceğine, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle birlikte oturmak hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, dileklerin gerçekleşeceğine, mallarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle birlikte oturmak kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, verimli işlere gireceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, doğru bir karar verileceğine, sevdikleri ile çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle birlikte oturmak sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünya evine gireceğine, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre gücünün ve şansının yaver gideceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyle birlikte oturmak iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, korkularından kurtulacağına, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına işaret eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments