Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüştüğünü görmek sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüştüğünü görmek sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, hayatın yüzüne güleceğine, tartışmaların son bulacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, galibiyet kazanacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, gerçekleşmeyecek bir durumu artık zorlamaktan vazgeçeceğine, canlanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüştüğünü görmek işlerinde atılıma geçeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, ileride saygın bir kimse olacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüştüğünü görmek endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, işinde büyük başarılar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre halinin iyi olduğuna, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek bir çalışma içine girileceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyle dudaktan öpüştüğünü görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getireceğine, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, bereketli bir yaşama sahip olunacağına delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments