Rüyada Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çekmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çekmek atılım yapacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, yeni bir eve sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çekmek büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına, haksızlıkların ortadan kalkacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, atılım yapacağına, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çekmek sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, yeni işe başlayan arkadaşlarına hocalık edeceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, statü atlayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çekmek çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, hiçbir derdinin kalmayacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, kısa sürede başarısının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada çekmek umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments