Rüyada Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çektirmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çektirmek işlerinde çok başarılı olacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, olumlu gelişen olayların önünü açacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çektirmek fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre hayallerini gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çektirmek olumlu gelişen olayların önünü açacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına alamettir.

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çektirmek işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, çalışmalarının verimli olacağına yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, iyi bir patron olacağına, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyamda eski sevdiğimi* görüyorum sonra kalabalık bir aile fotoğrafı çekiliyor. Topluca bizi çekiyorlar