Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre hayırlı bir sürece girileceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, bütün maksatlarının gerçekleşmesine, bolluk ve bereket ele geçireceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak görmek iş ve ekmek elde edeceğine, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına rivayet eder.

Rüya alemine göre endişe veren durumların düzeleceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, işinde terfi alacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak görmek eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments