Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek görmek başarı kazanılacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, çok büyük adımlar atılacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek görmek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, başarı kazanılacağına, geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre evleneceğinize, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, sıhhate kavuşacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek görmek gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, imkânların çok daha iyi olacağına, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, çok büyük adımlar atılacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyle kavga etmek görmek karanlık zamanların aydınlanacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinin bollaşacağına, yapılan zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ber

Rüyamda eski sevgilimle tartışıp onu dövdüğümü gördüm o da evliydi ve karısı da yanımızdaydı karısı hiçbirşey demiyordu ancak biz onunla çok kötü tartıştık ben ona bağırıp çağırdım yeri geldi tokat attım ama onun keyfi yerindeydi benden ayrı olduğu için çok mutluydu