Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşup Ağlamak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşup ağlamak hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşup ağlamak hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, zorlukları teker teker aşacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, hayata karşı güçlü olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşup ağlamak aile hayatı içinde mutlu olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre saygın ve ünlü biri olacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, ekmek teknesinin yolunda devam ettiğini öğreneceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşup ağlamak saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada telefonda konuşup ağlamak mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments