Rüyada Eski Sevgiliyle Yan Yana Uzanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle yan yana uzanmak hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle yan yana uzanmak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, parasına para ekleyeceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke yorulmaktadır.

Rüya alemine göre kendisini daha rahat hissedeceğine, iş hayatında çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, geleceğine bakacağına, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana uzanmak kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine işaret eder.

Rüya tabircilerine göre yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, çok saygın bir konuma sahip olacağına, çok büyük adımlar atacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana uzanmak mallarının ve kazancının çoğalacağına, keyifli zamanlar geçireceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancını katbekat arttıracağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada yan yana uzanmak çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına işarettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments