Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgilinin Arasında Kalmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arasında kalmak uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, huzurunun eski haline döneceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, aydınlık bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arasında kalmak yakın bir arkadaş tarafından çıktığı yolda büyük destek alınacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına, eğleneceğine, yaşanacak güzel bir gelişmenin hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre eşinden yana huzurlu olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arasında kalmak şansın yüzüne güleceğine, yakın bir arkadaşını destekleyeceğine ve onun için seferber olacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, yaşamın kendisine mutluluk getireceğine, huzurunun eski haline döneceğine, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arasında kalmak zorluklarının biteceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, şansının ve bahtının döneceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada kalmak kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments