Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgilinin Arkadaş Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arkadaş olması aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arkadaş olması iyilik görüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arkadaş olması çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına alamettir.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgilinin arkadaş olması toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, önemli işlere imza atacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, hayatının çok iyi bir hale geleceğine, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Tabirciye göre dileklerin ve duaların kabul olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments