Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgiliyi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, yaşamının yoluna gireceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, karanlıkların aydınlanacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, aile saadetinin artacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi görmek kendisini iyi hissedeceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, iyileşeceğine, yaşamının yoluna gireceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi görmek yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, doğru yolu bulacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına alamet eder.

Rüya yorumcularına göre işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine işaret eder.

Rüyada yeni sevgiliyi görmek yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, ortaklarla çıkılan bir yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments