Rüyada Eski Sevgiliyle Yeni Sevgiliyi Kavga Ederken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi kavga ederken görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, sabit geliri olacağına, çok büyük hayır duaları alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi kavga ederken görmek çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rızkının her geçen gün daha da artacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, yeni dostluklar kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi kavga ederken görmek mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine, hayatında aşama kaydedeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, zararların yakında telafi edileceğine, endişelerin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi kavga ederken görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, sabit geliri olacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına, rızık eksikliği yaşamayacağına, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyi kavga ederken görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, başarıya giden yolların açık olacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments