Rüyada Evinin Duvarının Yıkıldığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada evinin duvarının yıkıldığını görmek çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, çok saygın bir kişi olunacağına, rahat yaşayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada evinin duvarının yıkıldığını görmek borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kolaylığa kavuşacağına alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, hayatına değer katacak kimselerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada evinin duvarının yıkıldığını görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, önemli bir kişi haline geleceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, çok saygın bir kişi olunacağına, eski dostları ile yeniden bir araya geleceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, alışveriş yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evinin duvarının yıkıldığını görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, rahat yaşayacağına, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yıkıldığını görmek yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Ruyada bir baskasina ait taş duvar yıkıldı akabinde yapmaya çalıştım bir kiside çamur harcı kariyordu yıkılan kısmın hic temeli yoktu