Rüyada Evli Bir Kadının Başka Bir Erkekle Nişanlanması

Rüyanın Özeti

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle nişanlanması eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle nişanlanması bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle nişanlanması işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, dertlerin biteceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, sorunların tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle nişanlanması sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, çok saygın bir kişi olacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada nişanlanması kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, gitmediği yerlere gideceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments