Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi Ve Ağlaması

Rüyanın Özeti

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi ve ağlaması kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, sorunların sona ereceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi ve ağlaması sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi ve ağlaması hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, darlığa düşmeyeceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, kudretinin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre sayesinde fakir fukaranın doyacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi ve ağlaması işlerin günden güne daha da açılacağına, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, sorunların sona ereceğine, yeni bir işe başlanacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada ağlaması kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ortak edineceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, kötü günleri arkasında bırakacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments