Rüyada Evli Olmayan Birinin Çocuğu Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada evli olmayan birinin çocuğu olması sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada evli olmayan birinin çocuğu olması yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre kazancının yerine gelmesine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, saygınlığına leke sürülmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evli olmayan birinin çocuğu olması kazancında bereketin artacağına, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, kısmetlerinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli olmayan birinin çocuğu olması kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, mevki ve makam sahibi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayacağına, hedeflerine ulaşmak için çok daha fazla mesai harcayacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, keyfinin yerine geleceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada birinin çocuğu olması iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments