Rüyada Freni Tutmayan Arabayı Durdurmak

Rüyanın Özeti

Rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, hareketli yaşamından memnun kalacağına, çok mutlu günler geçireceğine, elinin bolluk göreceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, iş projelerinin gerçek olacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak çok saygın bir iş markası olacağına, rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine delalettir.

Rüya anlamına göre bir kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, borçların kısa sürede kapanacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına, kendisine musallat olan musibetlerin bir biri ardına yok olup gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, çok mutlu günler geçireceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine yorulmaktadır.

Tabirciye göre madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, çok kıskanılacak bir kişi olacağına, elinin bolluk göreceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada freni tutmayan arabayı durdurmak sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, işlerinin bir düzene oturacağına, ün sahibi olacağına, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına yorulur.

Rüya alimine göre binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iş projelerinin gerçek olacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burhan

Arabada kalabaligiz ama kim olduklarini hatirlamiyorum rampa asagi gidiyoruz frene basiyorum fren yok el freni cekiyorum o da tutmuyo derken yol kenarinda rampali ev önü cikti oraya kirdim direksiyonu rampayi cikti geri geldi yine durmadi asagi giderken bi rampa daha cikti oraya kirdim durdu sonra asagi indik ben bizim gercek hayatta karsi komsumla muhabbete basladim sen iyimisin ben iyimiyim derken uyandim. Yorumlarsaniz memnun olurum tesekkur ederim simdiden.

Cumali

Arkadaşımın arbasını aldım topraklı bir yola girdim önümde 2 araba vardı anlar yavaşladı bende yavaşlamak istedim ama firenim tutmuyordu bende solamasına girdim arbaların geçtikten sonra gazdan ayağımı çektim arbayı bir rapaya vurdum ve durdurdum