Rüyada Gelin Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada gelin görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, şansın yüzüne güleceğine, çok zor durumlardan kurtularak neredeyse en zirveye çıkılacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada gelin görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, maddi durumunun düzeleceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, şansın yüzüne güleceğine, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelin görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, çok zor durumlardan kurtularak neredeyse en zirveye çıkılacağına, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelin görmek hayatın kişinin yüzüne güleceğine, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, tatsızlıkların aşılacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, büyük borçlara girmeyeceğine işaret eder.

Rüya alemine göre girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tezcan özgür

Selamünaleyküm ben geçen hafta yeşil gelinlik giyen bir gelin gördüm, gelinliğin belden aşağı olan tarafı çok uzundu o kadar uzundu ki uzunlugunun sonunu göremedim

Medine

Rüyamda 2 gelin namaz da 1 gelinin namazı bitmis oturuyor iki gelin diğer iki gelinin hazırlanmasına yardım ediyordu bir gelin de (bu ufak tefek bir gelin ) ortada dolanıp aynaya bakıyordu en sonunda ise epey gelinliği kabarık işlemeli bir gelinin etrafında bir kalabalık harıl harıl son hazırlıkları tamamlama telaşı içerisinde gördüm bu olayları bi kapalı bir garaj gibi bi yerin köşesini hazırlık yerine kullanmışlar yani rüyamda epey bi gelini hazırlanırken gördüm yorumlarsanız sevinirim.

Buse

Merhabalar ben rüyamda 4 tane gelin gördüm ve hepsinin üstünde farklı bir gelinlik vardı ve hepsi bir erkekle evleniyordu bunun anlamı nedir acaba şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻