Rüyada Gitmek İstediğin Yere Varamamak

Rüyanın Özeti

Rüyada gitmek istediğin yere varamamak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada gitmek istediğin yere varamamak emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, her arzusunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, huzur bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gitmek istediğin yere varamamak sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, rahat nefes alınacağına, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine delalettir.

Tabirciye göre çok bereketli zamanlar geçireceğine, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, erken yaşlanmayacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, çok saygın bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gitmek istediğin yere varamamak çok sevilip sayılacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, patron koltuğunda oturacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada varamamak itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına, çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments