Rüyada Giydiği Elbisenin Dar Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada giydiği elbisenin dar gelmesi tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada giydiği elbisenin dar gelmesi eski güzel günlerine döneceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, kadim dostlar edineceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada giydiği elbisenin dar gelmesi maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, müşkül durumların üstesinden geleceğine, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına işarettir.

Tabirciye göre gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada giydiği elbisenin dar gelmesi mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, kazancının artacağına, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına fakat bu durum sonrasında çevresindekilere özel ilgi göstererek sevileceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada elbisenin dar gelmesi uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, günahlarına tövbe edeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aişe Hifa

Rüyamda bir elbise deniyordum, bu sanırım ablamın elbisesiydi , giyince bana dar geliyordu