Rüyada Gösterişli Kolye Takmak

Rüyanın Özeti

Rüyada gösterişli kolye takmak konfor içinde yaşayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada gösterişli kolye takmak olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, konfor içinde yaşayacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, insanlar tarafından tanınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, zevki sefa içinde olacağına, boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, güzel günler yaşayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gösterişli kolye takmak hastalığının düzeleceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, önünün açılacağına, büyük işler başarılacağına yorulur.

Rüyada gösterişli kolye takmak verimin her geçen gün artacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, kötü ve canını sıkacak bazı olayların ustalıkla bertaraf edileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, gönül gözünün açılacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melike

Rüyamda önceden biriyle nişanlanmışım ama onuna olmamış fakat ona o kadar güzel bir davranışta bulunmuşum ki herkes tarafından çok beğenilmiş o da bana bir topluluk önünde çok değerli bir kolye hediye etmiş ve boynuma takıldığını görüyorum sonrasında bir değerli kolye daha takılıyor. İki hanım takıyordu sanki, biri bu kişiye yaptığım iyi davranış yüzünden takılmış. Sonrasında rüyamda en yakın arkadaşım da var ona bana çok değerli takı taktılar sebebini söyleyecekken bize söylediler içerde diyor.