Rüyada Hamile Bir Kadının Kanamasının Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile bir kadının kanamasının olması evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, başarıya giden yolların açılacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile bir kadının kanamasının olması yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine işarettir.

Rüya lugatına göre başarıya giden yolların açılacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, gözyaşının kuruyacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada hamile bir kadının kanamasının olması çevredeki insanlardan da destek alınacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamile bir kadının kanamasının olması bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, güzel bir birlikteliğin başlayacağına, erken yaşlanmayacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre çok huzurlu bir döneme gireceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada bir kadının kanamasının olması mutluluğunun bir ömür olacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, malın bereketinin artmasına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments