Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile kadın görmek canının kıymetini bileceğine, huzurunu yerine getireceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, mutluluğu yakalayacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile kadın görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, bazı dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, canının kıymetini bileceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, huzurunu yerine getireceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine delalettir.

Rüyada hamile kadın görmek büyük bir ortaklığa gireceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına yorulur.

Rüya alimlerine göre kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, manevi olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, iyiliğe kavuşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hamile kadın görmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, mutluluğu yakalayacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, ayrılanların kavuşacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada kadın görmek bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kişinin muradına ereceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına işaret etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öykü

Rüyamda tanıdığım bir bayanın hamile olduğunu gördüm. Karnı kocamandı sanki doğum zamanı yaklaşmış gibiydi. Eşiyle birlikte önümde uçak pistinde yürüyorlardı, onlarla aramızda mesafe vardı beni görmediler. Piste gökten bir helikopter indi. Onlar da helikoptere binmeye gidiyorlardı.