Rüyada Hamile Kadının Bebeğinin Hareket Etmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile kadının bebeğinin hareket etmesi büyük başarıların göğüsleneceğine, hasret ve özlem gidereceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile kadının bebeğinin hareket etmesi ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, düşmanını alt edeceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüya tabircisine göre ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, hasret ve özlem gidereceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının bebeğinin hareket etmesi çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, rahat bir hayat geçirileceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, yeni yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, keyfinin yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamile kadının bebeğinin hareket etmesi genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, malının iyi bir oranda artacağına, başarıya giden yolların açılacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, hayatındaki zorlukların biteceğine, ticaret hayatına ilk adımı atacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments