Rüyada Hamile Kadının Bebeğinin Karnında Oynaması

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile kadının bebeğinin karnında oynaması rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, kazancı arttıracağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile kadının bebeğinin karnında oynaması sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, kısa sürede başarısının artacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, kazancı arttıracağına, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının bebeğinin karnında oynaması umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, ruhunu güzelleştireceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüya alemine göre ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadının bebeğinin karnında oynaması kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, prestij kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, sevdikleri tarafından yüceltileceğine, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada oynaması uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, rahat geçinerek yaşayacağına işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments