Rüyada Hamile Kadının Bebeğinin Öldüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek birikim yapma imkânı elde edeceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre yeni çalışmalar ortaya konacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, yaşamdan istediklerini alacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına delalet eder.

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, maddi durumun düzeltileceğine, hayat sevincinin artacağına, şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, iyi kazanç getirecek bir işte ortaklığa girileceğine, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada bebeğinin öldüğünü görmek başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, mülk sahibi olacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments