Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ve Bebeği Aldırmak İstemek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği aldırmak istemek anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, kazancının bereketleneceğine, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği aldırmak istemek herhangi bir sorun yaşamayacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre kazancının bereketleneceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği aldırmak istemek neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, ailesi için çabalayacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre canını sıkan olayların sonunu getireceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, devlet nazarında hatırı sayılır işler yapacağına, aydınlık günlerin yakın olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği aldırmak istemek herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, yüzünün hep güleceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, yeni ve faydalı bir alışkanlık edinileceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, esenlik bulacağına, rahata ereceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada bebeği aldırmak istemek hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, güzel günlerin geleceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments