Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ve Bebeğin Düşmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin düşmesi iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin düşmesi hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, yakın bir dostunun yüküne ortak olacağına, baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, rızkının genişleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, çok başarılı adımlar atacağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin düşmesi eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, borçlarının ödeneceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, yakın bir zamanda maddi durumunun düzeleceğine, getirisi çok olan işler yapacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına alamet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeğin düşmesi aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, mesleğindeki statüsünün artacağına işarettir.

Tabirciye göre giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, kazancının kalıcı olacağına, hak yolunu tutacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada bebeğin düşmesi dileklerinin yerine geleceğine, rütbe alacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments