Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ve Çocuğu Düşürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğu düşürmek rakiplerini geride bırakacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok yükseleceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğu düşürmek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, rakiplerini geride bırakacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, elinin bollaşacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre evin gelirinin artacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına alamettir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğu düşürmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çok yükseleceğine, bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğu düşürmek sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, her şeyin gönlünce olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, asla yüksünmeyeceğine, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada düşürmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments