Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ve Çocuğunu Düşürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğunu düşürmek sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğunu düşürmek kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, gayrimenkul işine girileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, iyilik bulacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, gözünün sevdiğinden başka kimseyi görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğunu düşürmek yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ömrünün uzun olacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre istediği oranda eğleneceğine, uzun bir ömre sahip olacağına, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve çocuğunu düşürmek sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, hasret gidereceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine işarettir.

Rüya alemine göre hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, hem makamının hem de kazancının artacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada düşürmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments