Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ve Düşürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürmek sorunların sona ereceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, maddi imkânların genişleyeceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürmek meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, arzuların yerine geleceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, helal lokmalar yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve düşürmek yaşama olan inancını tazeleyeceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, geniş bir rızka kavuşacağına, yokluktan kurtulacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, rızkın ve kazancın artacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, hayat sevincinin artacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada düşürmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments