Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek Ve Sevinmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve sevinmek neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, gönül rahatlığı içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve sevinmek hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, emrinde insan çalıştıracağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre projelerin gereken ilgiyi fazlasıyla göreceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve sevinmek kurulu bir düzenin sağlanacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarını yavaş yavaş unutacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine yorulur.

Rüya manasına göre bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ve sevinmek aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, çekilen hasretin biteceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına alamet eder.

Rüya manasına göre bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, gönül rahatlığı içinde olacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sevinmek ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, her şeyi sevdiği ile el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, hayatın düzene gireceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments