Rüyada Hamile Olduğunu Ve Bebeğin Karnında Oynadığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında oynadığını görmek uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, biraz dinleneceğine, başarı ve zafer kazanacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında oynadığını görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre geçmişi unutup geleceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların ortadan kalkacağına, biraz dinleneceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalettir.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında oynadığını görmek yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine, başarı ve zafer kazanacağına, mevki kazanacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre kazancın günden güne daha da artacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, ferahlayacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında oynadığını görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, attığı bazı önemli adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına işarettir.

Rüya tabir edenlere göre elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada bebeğin karnında oynadığını görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, sorunlarını çözeceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına delalet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments