Rüyada Hamile Olmayan Birisini Hamile Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olmayan birisini hamile görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, eşiyle bahtiyar olacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, bazı kötü niyetli kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olmayan birisini hamile görmek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada hamile olmayan birisini hamile görmek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile olmayan birisini hamile görmek maddi sıkıntılarının son bulacağına, bazı kötü niyetli kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada birisini hamile görmek yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Merhabalar rüyamda bir arkadaşım var boşandı aslında hamile değil ama onu hamile görüyorum bizi bulunduğu memlekete çağırıyor lahmacun yapacakmış yeriz diyor bir de denize yakın bulunduğu yer denize gireriz diyor.