Rüyada Hamile Olup Bebeğin Hareket Ettiğini Hissetmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini hissetmek çok daha huzurlu bir insan olacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, can bulacağına, beklenen mirasın alınacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini hissetmek sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, çok daha huzurlu bir insan olacağına, yokluktan kurtulacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, dostlarını iyi seçeceğine tabir olunur.

Rüya yorumları kitabına göre büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini hissetmek içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre can bulacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, sorun varsa ortadan kaldırılacağına, kendisine inanmayanları utandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini hissetmek birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, beklenen mirasın alınacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, hayatında her açıdan farklılıklar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada hamile olup bebeğin hareket ettiğini görmek farklı iş kollarına ulaşacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, yeni bir iş bulacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, gelirinin bir kısmı ile geleceğine yön verecek yatırımlar yapacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments