Rüyada Hamile Olup Bebeğin Tekmelediğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile olup bebeğin tekmelediğini görmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, yaşamdan istediklerini alacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile olup bebeğin tekmelediğini görmek dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, sabırla hayatına devam edeceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına yorumlanır.

Rüya tabirine göre hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, zenginlik kazanacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile olup bebeğin tekmelediğini görmek yaşamdan istediklerini alacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, sorun yaşanılan kişiler ile fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre sevdiklerinin sürekli yanında olacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olup bebeğin tekmelediğini görmek aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına alamettir.

Ulemaya göre eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada bebeğin tekmelediğini görmek muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments