Rüyada Hapiste Olan Birinin Çıktığını Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada hapiste olan birinin çıktığını duymak birçok ortaklık kurulacağına, güzel sözler işiteceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hapiste olan birinin çıktığını duymak şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, küçük haberler alarak mutlu ve mesut olacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, birçok ortaklık kurulacağına, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre mutlu olacağına, güzel sözler işiteceğine, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüyada hapiste olan birinin çıktığını duymak düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, üzüntülerin sona ereceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada hapiste olan birinin çıktığını duymak hayallerinin peşinden gideceğine, küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, giden birinin geri döneceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, beklediklerini duyacağına, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada hapiste olan birinin çıktığını görmek dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments