Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Sana Kızması

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana kızması kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, tüm dileklerin tutacağına, tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana kızması kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği her şeye rahat bir şekilde ulaşacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, hayal edilen her şeye kavuşacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana kızması elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, tüm dileklerin tutacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine alamettir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana kızması tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına, konforunun artacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, nimetin ve kazancın artacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin sana kızması her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, kasasının ağırlaşacağına, hanenizde bolluk olacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına alamettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments