Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Sana Sarılması Ve Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana sarılması ve öpmesi tüm planların zamanında neticeleneceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, istediği gibi yaşayacağına, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana sarılması ve öpmesi neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, kazancında artış olacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, harcama gücünün artacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana sarılması ve öpmesi başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre istediği gibi yaşayacağına, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin sana sarılması ve öpmesi istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına alamettir.

Rüya lugatına göre geçecek güzel bir ömre, istediği noktalara geleceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments