Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Seni Koruması

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni koruması içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni koruması içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, makamının yükseleceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni koruması kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, rahat geçinerek yaşayacağına delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, kazancının daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni koruması sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, ayrılanların kavuşacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, yaşamına renk geleceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep vural

Rüyamda Eski sevgilim bana tahta ile vurmaya çalışıyordu ve şu anda hoşlandığım çocukta beni kolları arasına alıp şiddetten koruyordu ve ben çok ağlıyordum o da beni teselli ediyor ve başımı öpüyor koruyordu