Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Seni Kucağına Alması

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni kucağına alması çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, kendisini ailesine daha yakın göreceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, hayatın kendisine sağlık ve hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni kucağına alması sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, gerçekleştireceği çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni kucağına alması kendisini ailesine daha yakın göreceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına delalet eder.

Rüya açıklamasına göre yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına işaret eder.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni kucağına alması kişinin becerilerinin farkına varılacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, huzurun geleceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, hayatın kendisine sağlık ve hayır getireceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin seni kucağına alması emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments