Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Seni Sevdiğini Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni sevdiğini söylemesi kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, dertlerine derman arayacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni sevdiğini söylemesi herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, malvarlığının artacağına delalettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni sevdiğini söylemesi yapılacak bir yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, dertlerine derman arayacağına, bir işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, resmi görevlerde bulunacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni sevdiğini söylemesi sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, talihin yüzüne güleceğine, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, yaptığı işlerin içine sineceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, yüzünün güleceğine, yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin seni sevdiğini söylemesi istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, huzur dolu günler geçireceğine, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments