Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Seni Yanağından Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni yanağından öpmesi kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni yanağından öpmesi çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, helal rızka sahip olunacağına, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, halinden memnun olacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni yanağından öpmesi yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, çok yoğun çalışacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeğin seni yanağından öpmesi kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, büyük kazanç sağlanacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kurtuluşa ereceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, mutlu bir hayatı olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments