Rüyada Hoşlandığın Kişinin Elini Tutmak

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın kişinin elini tutmak karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine, alacağı önlemlerin tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın kişinin elini tutmak kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın kişinin elini tutmak başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, beklenen haberlerin nihayet geleceğine alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre işveren koltuğunda oturacağına, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, ticarette başarılı olacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, iyilik ve hayır bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın kişinin elini tutmak alacağı önlemlerin tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, maddi açıdan ferahlamaya, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre başarıya giden yollarının açılacağına, kazancının bol olacağına, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, elde bulunan imkânların artacağına, yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada tutmak güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, beklenen mirasın alınacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Rüyamda bir yere gittik sıradayız o anda ellerimiztemas etti ve ben elini tuttum ben elimi iter sanarkeh o da elimi tuttu sonra bırakmak istemedim ama birşey unuttuğumu fark eriq masaya dönüp geri geldim ve elimi sefer daha sıkı tuttu sonra masaya geçtik yanımızda arkadaşlarımızdan var ama hiç şaşırmadılar sonra ben gidiyorum arkamdan bağırdı küçük prens in anlamı demek diye cevap vermedim