Rüyada Hoşlandığın Kişinin Sana Baktığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın kişinin sana baktığını görmek ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın kişinin sana baktığını görmek kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına alamettir.

Rüya ilmine göre aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, rızkının da çoğalacağına, yetki sahibi olacağına, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kişinin sana baktığını görmek korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, yeni işlere atılacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, dünya mallarının çoğalacağına, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın kişinin sana baktığını görmek planlarının gerçekleşeceğine, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, insanlar tarafından tanınacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre sevilen, takdir edilen kişi olacağına, geniş bir rızka kavuşacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, etrafındakiler tarafından başarılarının kutlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments