Rüyada Hoşlandığın Kişinin Seni Dudağından Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hoşlandığın kişinin seni dudağından öpmesi yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, çevresinin genişleyeceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, hayatın keyifli bir hale geleceğine, rahat edeceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hoşlandığın kişinin seni dudağından öpmesi hasretliğin biteceğine, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, mal edineceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına, iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine, sıkıntılarından arınacağına, çevresinin genişleyeceğine, ideallerine sımsıkı sarılacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlandığın kişinin seni dudağından öpmesi başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına alamettir.

Rüyanın anlamına göre başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına, bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, hayırlı bir hayat süreceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına alamet eder.

Rüyada hoşlandığın kişinin seni dudağından öpmesi yeni bir hayata merhaba denileceğine, rahat edeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments