Rüyada İnsan Kılığında Şeytanla Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada insan kılığında şeytanla konuşmak uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, evlatlarının hayırlı olacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada insan kılığında şeytanla konuşmak dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, işlerin günden güne açılacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyanın manasına göre eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, rakiplerinin üzüleceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insan kılığında şeytanla konuşmak rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada insan kılığında şeytanla konuşmak çok büyük işler gerçekleştireceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sıkıntılarını yeneceğine, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada şeytanla konuşmak kırgınların barışacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, ticaretin açılacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments